WITAMY

Witamy w naszym biurze rachunkowym

S korzystanie z usług naszego biura niesie za sobą wiele korzyści. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wszechstronną pomoc w prowadzeniu biznesu poprzez szeroki wachlarz usług rachunkowo-księgowych poparty wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

U czestnictwo w rozwoju naszych Partnerów oraz budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalnym podejściu do oferowanych usług jest naszym zasadniczym celem.

K onkurencyjne ceny są negocjowane i ustalane indywidualnie po szczegółowym ustaleniu z klientem zakresu wykonywanych usług oraz w zależności od jego indywidualnych potrzeb. Warunki naszej współpracy są określone w umowie, która zabezpiecza interesy obu stron.

C enimy Państwa czas dlatego wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi jak Urząd Skarbowy, ZUS, Powiatowy Urząd Pracy czy GUS załatwiamy samodzielnie w Państwa imieniu, zawsze też służymy radą i wsparciem, a na życzenie dojeżdżamy do siedziby firmy w celu odbioru dokumentów.

E lastyczność oferowanych usług dostosowanych do potrzeb klienta pozwoli Państwu spokojnie zająć się tym co najistotniejsze, czyli rozwijaniem swojego biznesu.

S tałe podnoszenie naszych kwalifikacji dzięki uczestnictwu w szkoleniach i kursach zapewnią Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.